BLOG

4 причини, чому ти більше не зможеш жити без своєї кокосової чаші

Потримавши її одного разу в руках, ти більше не захочеш з нею розлучатися! Перевірено на собі. Так що не буду тягнути.
Почему тебе нужна кокосовая чаша
1. Твої кулінарні шедеври стануть справжньою окрасою Instagram

Кокосова чаша стане постійним супутником твоїх фотографій. Смузі, супи, салати, вівсянка, овочі, фрукти, суші, чіпси - використовуй її для чого завгодно! Чаша додасть твоїм страв автентичності та балійского настрою. А ще (по секрету) купу питань, де ж ти її взяла.
2. Дбайливе ставлення до природи

Щорічно мільйони використаних кокосів спалюють, що призводить до забруднення атмосфери значною кількістю СО2 і метану. Тому створення кокосових чаш стало відмінним рішенням цієї проблеми.

Чаші повністю зроблені з шкаралупи кокосового горіха, які 100% натуральні. А коли чаші стануть зношені, вони можуть послужити відмінним компостом. Справжнє безвідходне виробництво.

Тому кокосові чаші є відмінним варіантом екологічного способу життя.
3. Міцний і довговічний матеріал

Так-так, все правильно. Кокосова шкаралупа дійсно дуже міцна (пам'ятаєте, як важко розколювати кокос?). На відміну від кераміки, фарфору або скла, при падінні ймовірність тріщин кокоса дуже мала.

Все залежить від вашого ставлення до нього. Нехай вона прослужить тобі дуже довго!
4. Вона допоможе стати більш усвідомленим у ставленні до природи і себе

Звучить як магія, але щось в цьому є. Через її 100% натуральність ти будеш відчувати себе трохи ближче до природи. А це може призвести до більш усвідомленого вибору продуктів.

Ти можеш покласти в неї все що завгодно. Але коли ти тримаєш чашу в руках, тобі не захочеться наповнювати її сальними продуктами або жирними солодощами. Адже салати, корисні солодощі, фрукти виглядають в ній так органічно. Чаша дає місце для фантазії - презентація страв, трохи більше часу, щоб насолодитися процесом максимально. Це дійсно працює.