BLOG

Новий тренд в здоровому харчуванні: асаї боул

Прийшла пора вивчити нове, поки незнайоме більшості слово - асаї боул. Саме так називається страва, яка за своїми корисними властивостями дасть фору не тільки вівсянці, а й більшості інших сніданків.
Ягода асаи
Асаї - ягода родом з бразильських джунглів. Головною причиною її раптової популярності стали виявлені в ній корисні речовини, кількість яких просто зашкалює. Але полюбили її не тільки тому. Не останню роль відіграє смак. А якщо грамотно приготувати асаї боул - спеціальну суміш з асаї - вийде сніданок, від якого ви більше ніколи не відмовитеся.

Виглядає ця страва як смузі, в яке додані вівсяні пластівці, ягоди, фрукти або інші інгредієнти. З Бразилії асаї імпортують в вигляді замороженого пюре. Саме до нього додають інші інгредієнти і перемішують. У нас же найчастіше можна знайти порошкову суміш з ягід.
Ось кілька фактів.

1. У кожній маленькій темно-бузкового ягоді міститься величезна кількість поживних речовин. У них маса амінокислот і необхідних жирних кислот. З'ївши на сніданок асаї боул, ви будете впевнені, що принесли своєму організму користь від десятка звичайних фруктів.

2. У Бразилії асаї називають «ягодою краси». І, зрозуміло, цьому є причини: ягода надає тілу енергії, підвищує імунну систему, прискорює метаболізм, покращує стан шкіри і волосся.
3. Асаи в змозі вплинути на вашу вагу, причому, позитивно. Дослідження показали, що її м'якоть не тільки сприяє зниженню ваги, але і «вміє» підтримувати нормальну масу тіла.

4. Бразильська ягода може уповільнити старіння організму. Фітохімікалії, що містяться в ній у великій кількості, затримують або зовсім на час зупиняють процес старіння організму. В одній асаї стільки ж антиоксидантів, скільки в десяти ягодах винограду або двох чорниці.

5. Ті, кому вже довелося спробувати асаї, знають: смачніше ягоди годі й шукати. Вона чимось нагадує темний шоколад, але на відміну від нього зовсім не повнить. І при цьому настільки ситна, що один асаї боул на сніданок точно позбавить від бажання чимось перекусити до обіду.