Ніякого пластику, клею, фарб або лаку. Вся наша продукція зроблена з натуральних матеріалів на південному сході В'єтнаму. При виготовленні використовуються шкаралупи кокосів, деревина кокосової пальми, ебенове дерево, бамбук і пальмове листя.

Кожна позиція в нашому магазині вирізана, відшліфована, очищена, висушена вручну.

З чого зроблений кокосовий посуд?

Кокосові горіхи збирають і транспортують на сортувальну установку, де збирають м'якоть і кокосову воду, в основному для косметичних товарів.

Після видалення м'якоті і води ми сортуємо шкаралупу за розміром, товщиною і кольором. Потім внутрішню частину кокоса соскребають, щоб позбутися від залишків м'якоті, а зовнішню оболонку очищають і шліфують.

Чаші ретельно відшліфовані зовні і всередині для створення приємного гладкого ефекту, після чого ми шліфуємо чаші, використовуючи органічне кокосове масло першого віджиму місцевого виробництва. Це те, що надає чашам особливого блиску.

Кокосова шкаралупа

Гнучке і витривале дерево, з якого робляться наші кокосові ложки і виделки. Кожна ложка і виделка має свій незвичайний малюнок. Колір приборів варіюється від світлого до темного з рудими прожилками.

Кокосова пальма

Ебенове дерево вважається одним з найцінніших видів деревини. Ебен твердий, довговічний і універсальний, не боїться вологи, грибків і комах.

Ложки і виделки виготовляються вручну, не покриваються лаком. Відмінно поєднуються за кольором з кокосовими чашами.

Ебенове дерево

Бамбукові трубочки виготовляються з молодих стебел бамбука. Перед виготовленням стебла зрізаються і висушуються. Висушений бамбук темніє і стає жовто-коричневим.

Після порізки кожна трубочка шліфується в місцях зрізу, щоб не залишалося гострих країв. Також трубочки шліфують всередині, щоб не залишалося стружки.

З метрового стебла виходить 5 трубочок. Бамбукова трубочка - екологічна і довговічна заміна пластиковим. Важливо: сушіть трубочки в горизонтальному положенні, трубочки повинні обов'язково висихати після миття.

Бамбук

Пальмове листя з давніх часів служить покрівельним матеріалом для в'єтнамців, тому листя досить міцні, незважаючи на їх зовнішній вигляд.

На сьогоднішній день пальмове листя стали екзотичним домашнім і святковим декором. Кожен пальмовий лист, точно так само як і чаша, має свій унікальний колір і малюнок. Наші висушені пальмові листя обрізані для чіткої форми і мають колір від блідо-жовтого до блідо-зеленого кольору.

Пальмове листя